Regulamin realizacji voucherów

 1. Każdy voucher ma określoną datę ważności jest to 3 miesiące.
 2. Rezerwacja terminu następuje po wcześniejszym ustaleniu godziny i dnia zabiegu.
 3. Zarezerwowaną wizytę można odwołać lub zmienić jej termin, 2 dni przed umówionym dniem – zmiany takiej można dokonać tylko w okresie ważności vouchera.
 4. W przypadku gdy Państwo nie możecie dotrzeć do gabinetu w umówionym terminie, jest możliwość przysłania innej osoby, voucher można przekazać innej osobie.
 5. Na wizytę należy przybyć wcześniej tak aby mógł on rozpocząć się punktualnie. W przypadku spóźnienia się na umówioną godzinę, zabieg może zostać skrócony.
 6. Jeżeli nie pojawią się Państwo na umówiony zabieg w ramach vouchera,  wizyta przepada a voucher traci ważność.
 7. Odnośnie vouchera kwotowego, wartość zostaje pomniejszona o kwotę wykonanego zabiegu.
 8.  Jeżeli termin realizacji Vouchera dobiegnie końca to wizyta przepada.
 9. Zarówno wizyty oraz realizacje zabiegów poprzez voucher przyjmujemy telefonicznie pod numerem 500 495 998 od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17. (Salon jest zamknięty w dni świąteczne)
 10. Vouchery posiadają unikalny numer dzięki któremu możecie Państwo dokonać rezerwacji telefonicznie. Nie ma możliwości rezerwacji terminu realizującego voucher bez podania jego numeru. Numer znajdziecie Państwo w wysłanym automatycznie e-mail na skrzynkę mailową.
 11. Umówione zabiegi wykonujemy w godzinach pracy gabinetu od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00  dni oraz w sobotę od 9.00 do 14.00.
 12. Odnośnie vouchera cenowego macie Państwo możliwość zamiany otrzymanego zabiegu lub masażu na inny w naszej ofercie. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją.
 13. W przypadku voucherów na daną kwotę, usługi obowiązują w dniu dokonania rezerwacji, istnieje możliwość dopłaty do zabiegu lub masażu.
 14. Vouchery o danej kwocie można realizować podczas wyznaczonych wizyt (ostatnia wizyta musi zostać umówiona przed końcem ich ważności)
 15. Przy voucherach dotyczących jednej osoby, mamy możliwość dokupienia zabiegu dla partnera i realizacji wspólnej wizyty – prosimy o kontakt z nami.
 16. Na wizyty zapraszamy tylko osoby umówione na masaż lub zabieg.
 17. Aby zabieg był wykonywany przez konkretnego masażystę, należy wcześniej skontaktować się z nami, zaznaczyć to podczas zapisu w innym przypadku wizyta zostanie zarezerwowana do masażysty pracującego w danym dniu.
 18.  Vouchery nie mogą być wymieniane na gotówkę.
 19. Voucher musi zostać zabrany na umówiony zabieg i należy go przekazać naszemu pracownikowi.
 20. Osoby posiadające voucher prezentowy obsługiwane jak każdy nasz klient.
 21. W przypadku wybrania dogodnego dla siebie terminu należy skontaktować się z nami z odpowiednim wyprzedzeniem.
 22. Osoba dokonująca rezerwacji zabiegu oświadcza, że zapoznała się z naszym regulaminem oraz przeciwskazaniami dotyczącymi zabiegu o których można się dowiedzieć od osoby wykonującej zabieg. Ze względu na Państwa bezpieczeństwo przed dokonaniem rezerwacji prosimy sprawdzić czy nie występują przeciwwskazania do wykonywania masaży oraz zabiegów. Jeśli jakiekolwiek z nich występują należy poinformować pracownika recepcji podczas dokonywania rezerwacji, wówczas podejmie on decyzję czy masaż może być wykonany.
Koszyk zakupów
Scroll to Top